Apie mus

Kas nutinka, kai susitinka du žmonės, pametę galvas dėl augalų? Ogi gimsta patys netikėčiausi projektai!

Dažnas klausia: „Kas tie „Gėlės ir gvazdikai“? Kodėl - gėlės ir gvazdikai? Papasakosime jums trumpą istoriją – kodėl, kas ir kaip?

„Gėlės ir gvazdikai“ – dviejų,  dėl augalų pamišusių žmonių tandemas – Rytis ir Andrius. Abu visą gyvenimą, nuo pat ankstyvos vaikystės žavėjomės augalais, auginome augalus, domėjomės augalais. Ta aistra, bėgant metams, ne tik, kad neblėso, bet augo, kerojo ir plėtėsi, nelygu koks laukinis vijoklis, taip pritraukdama aplink mus kitus žmones, neabejingus augalams.

Ir lemtingą 2008 metų rudenį, Ryčio ir Andriaus keliai susikirto parodoje „Augalų labirintai“.  Rytis – vienas iš pagrindinių šios, tarp augalų mėgėjų puikiai žinomos parodos organizatorių, prie kurių truputį vėliau prisijungė ir Andrius. Taigi, nuo šios pažinties, beveik kiekvieno susitikimo metu, Rytis ir Andrius dalindavosi mintimis, kad vieną gražią dieną, kiekvienas turės savo gėlių parduotuvę. Metams bėgant, Andrius vis stipriau įsiliejo į floristikos amatą. Didžiulių renginių, vestuvių, krikštynų ir kitų švenčių dekoras ir floristika tapo kasdienybe, o Rytis tuo tarpu išplėtė savo pažinčių ratą, su užsienio augalų ūkiais, kolekcininkais. Taigi, 2016 metų, sausio mėnesio pradžioje abu susėdo ir nuspredė – laikas atidaryti kitokią, įdomią, savitą gėlių parduotuvę. Ne dvi atskiras – vieną bendrą. Dėka įgytų žinių ir patirties tiek floristikoje, tiek botanikoje, abu puikiai žinojo, kad tikrai turės ką pasiūlyti ir kuom nustebinti Lietuvos auditoriją. Štai taip ir gimė „Gėlės ir gvazdikai“, parduotuvė, kuri atvėrė duris 2016 metų, vasario 15 dieną.

Esame drąsūs ir ryžtingi, turintys puikų stiliaus ir estetikos suvokimą,  kupini įvairių idėjų, turintys puikų žinių bagažą, tiek apie augalus, tiek renginių dekoravime, kurių esame papuošę ne vieną šimtą – nuo jaukių švenčių artimųjų rate, iki didžiulių renginių.

Turime patirties ir praktikos kuriant ilgalaikius interjero dekoro sprendimus ofisams, restoranams, viešbučiams, įvairioms įstaigoms. Lygiai taip pat puikiai galime sukurti ir pasodinti „mišką“, ar žydinčią pievą terasoje, balkone, arba namuose. Norite dykumos? Ir tai - ne problema!

Na, o jei jums su augančiais ir gyvenančiais žaliaisiais draugais – ne pakeliui, visada galime nustebinti skintų gėlių, džiovintų gėlių, ar dirbtinių gėlių kompozicijomis tiek jus, tiek jūsų artimus.

Visada siūlome jums ypač retus, retus ir ne tokius retus augalus iš visos Europos ir pasaulio. Taip pat stengiamės nustebinti skintų gėlių ir žalumos asortimentu, užaugintu tiek Lietuvos ūkiuose, tiek ir užsienyje, pavyzdžiui egzotiškąjame Ekvadore, ar Afrikoje.

Užsukite ir įsitikinkite patys, kad antros parduotuvės, su tokiu asortimentu – Lietuvoje nėra!

Svarbiausia – tikėti savo svajone ir tuom, ką darai. O mes, savo vizija, savo svajone ne tik, kad tikime – mes ja gyvename ir kvėpuojame.

Rašyk
Skambink