• Knyga "Fotosintezė"

Prekės kodas: KNY1

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

text_location Lietuva

 "Fotosintezė" Reda Tomingas

€25.00

Laukiamiausias metų leidinys augalų entuziastų padangėje jau pasiekė ir mūsų parduotuvę! Šių metų "must have" leidinys - ryškus ir spalvingas, nepanaši į jokią kitą augalų knygą išleistą Lietuvoje!

Leidykla Dvi Tylos apie knygą rašo: "Botaniniai nuotykiai Lietuvoje ir visame pasaulyje. Tai - knyga "Fotosintezė". Jos autorė - Reda Tomingas dalijasi augalų kasdieniu gyvenimu, botanikos pasaulio istorijomis ir įdomybėmis. Ir neseniai susidomėjusiųjų, ir jau gerokai įsitraukusiųjų laukia patarimai visais kambarinių augalų auginimo klausimais bei išsamūs atrinktų augalų aprašymai, leidžiantys geriau pažinti jų veidą, pomėgius, charakterį.

Puslapiuose įamžintos ikoniškomis tapusios Lietuvos vietos, kur augalai – neatsiejama interjero dalis. O apie savo hobį ir filosofiją pasakoja vienuolika skirtingų žmonių: keramikai, iliustruotojai, augalų parduotuvių savininkai, augalų kolekcininkai ir kiti.

Tikimės, kad ši spalvinga, formų ir įspūdžių pilna kelionė paskatins akis sužibėti visai kaip vaikystėje, tyrinėjant augaliją, ir paversti savo namus džiunglėmis. Arba kaktusų nusėtomis pusdykumėmis."

Knygą galite įsigyti pas mus parduotuvėje, arba galime atsiūsti jums tiesiai į namus 
Žaliuokime!!
P.S. Už knygų stovi Redos Tomingas pieštas paveikslas, kuris gali papuošti jūsų namus.

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink